Author: R***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Works great!!!
顏色: 杏色
尺寸: 均碼


| Ingredients | 無酒精, 無動物實驗 |
| Item Form | Cream |
| Ingredients Attributes | Alcohol-Free |
| Color | Apricot |
| Type | Hair Removal Cream |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Application Area | Body |
| 高度 | 13.55 cm |
| 長度 | 5.1 cm |
| 寬度 | 5.05 cm |
| 淨重 | 80 g |
| SKU | sb2305037482475972 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 8081211 people said the quality is very good!
Author: R***o
Date:
Review: Works great!!!
顏色: 杏色
尺寸: 均碼
Author: b***p
Date:
Review: 滑評論時看到有人說有一股像髮廊的味道 真的有欸 但是不刺激皮膚👍(拿到時先用手毛測試 好像也不是除得很乾淨 還是我要再弄一次
顏色: 杏色
尺寸: 均碼
Author: y***0
Date:
Review: 還行 不會有小黑點👌👌👌👌👌👌👌
顏色: 杏色
尺寸: 均碼
Author: d***i
Date:
Review: 我喜歡這網站,商品琳瑯百目,應有盡有,非常好逛,更好撈寶,值得推薦,再三回購。
顏色: 杏色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.