
SOYES Cellphones
SKU: sw251111475416443548
Price and availability
NT$1,376
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Color | Blue |
| Brand | SOYES |
| Screen Size | 3" |
| Rear Camera | 5MP |
| Condition | New |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 88 Hz |
| Phone Battery Capacity | 1000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw251111475416443548 |
Brand Name: SOYES
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Soyes-sc-014736756.html
Quality: 9888612 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.