
Samsung Galaxy S5 5.1" 16GB Unlocked Smartphone (Refurbished)
SKU: sw260227000903006222123
Price and availability
NT$1,894
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Color | Black |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy S5 |
| Screen Size | 5.1" |
| Rear Camera | 16MP |
| Condition | Used - Very Good |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Samsung |
| SKU | sw260227000903006222123 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 5221009 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.