
Scratch And Dent Refurbished - HP 11A G8EE Chromebook 11.6" 4GB 32GB EMMC AMD A4-9120C 1.6GHz ChromeOS, Gray
SKU: se260404061439679008420
Price and availability
NT$1,673
插頭(電壓)
美規A型插(110-127V)
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

美規A型插(110-127V)
| Condition | Refurbished |
| Color | Gray |
| Brand | HP |
| Screen Size Range | 11.9" & Under |
| Screen Size | 11.6" |
| Screen Resolution | 1366 x 768 |
| CPU Brand | AMD |
| Laptop Type | Normal Laptops |
| GPU Memory | 512MB & Under |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | Power Adapter |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se260404061439679008420 |
Brand Name: HP
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/HP-sc-0141748535.html
Quality: 2989903 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.