
Scratch And Dent Refurbished - HP Chromebook X360 G2 EE 2in1 11.6" 4GB 32GB SSD Celeron N4000 1.1GHz ChromeOS, Gray
SKU: se260408051324267115522
Price and availability
NT$1,894
插頭(電壓)
美規A型插(110-127V)
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

美規A型插(110-127V)
| Condition | Refurbished |
| Color | Gray |
| Brand | HP |
| Screen Size Range | 11.9" & Under |
| Screen Size | 11.6" |
| Screen Resolution | 1366 x 768 |
| CPU Brand | Intel |
| Laptop Type | Normal Laptops |
| GPU Memory | 512MB & Under |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | Yes |
| Power Supply | Power Adapter |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se260408051324267115522 |
Brand Name: HP
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/HP-sc-0141748535.html
Quality: 6076967 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.