Author: m***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: La tela se siente muy suave y no aprieta, la calidad es buena por el precio.
顏色: 黑色
尺寸: 均碼

| Material | Satin |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Black |
| Type | Hair Drying Towels |
| 長度 | 22 cm |
| 寬度 | 17 cm |
| 高度 | 0.54 cm |
| SKU | sb2405070737853151 |
Author: m***4
Date:
Review: La tela se siente muy suave y no aprieta, la calidad es buena por el precio.
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***b
Date:
Review: No lo he necesitado usar pero es pequeño, justo lo que buscaba
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: m***z
Date:
Review: un peu serré, mais quand meme confortable , cest ma premiere fois que je l'essaye
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: l***4
Date:
Review: Tenho muito cabelo, ficou pequena.
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.