Author: c***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: SHEIN的商品超棒的👍出貨速度又很快😍付款方式也方便,讓我總是回購再回購😊
顏色: 綠色
尺寸: 均碼

| Skin Type | Dry |
| Color | Red |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Texture | Balm |
| Type | Lip Balms |
| 高度 | 7.9 cm |
| 長度 | 2.5 cm |
| 淨重 | 3 g |
| 寬度 | 2.5 cm |
| SKU | sb2307284591904249 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 3451055 people said the quality is very good!
Author: c***3
Date:
Review: SHEIN的商品超棒的👍出貨速度又很快😍付款方式也方便,讓我總是回購再回購😊
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: 喬***雪
Date:
Review: 很好逛,很便利,很好買的一個網站。
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: S***y
Date:
Review: 香味: 可 包裝與外觀: 可愛
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Author: A***r
Date:
Review: 很好塗,顏色是淡淡的粉色很自然,保濕度很好,沒什麼香味,包裝很有質感。
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.