Author: .***.
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It really helps
顏色: 無色
尺寸: 15ml

15ml
| Texture | Serum |
| Color | Clear |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Moisturizing |
| 長度 | 2.58 cm |
| 寬度 | 2.58 cm |
| 高度 | 9.5 cm |
| 淨容量 | 15 ml |
| SKU | sb2404185670123330 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 236693 people said the quality is very good!
Author: .***.
Date:
Review: It really helps
顏色: 無色
尺寸: 15ml
Author: c***0
Date:
Review: 原本真的只是抱著試試看的態度下單 結果保濕能力還不錯 淡痘印也有不錯的效果 一開始先塗在手上不刺激 又重新下單幾瓶來放
顏色: 無色
尺寸: 15ml
Author: a***5
Date:
Review: 出貨速度快 希望能改善痘痘問題 有效的話會回購
顏色: 無色
尺寸: 15ml
Author: e***1
Date:
Review: 我很喜歡此次的購物,感謝如此棒的購物平台❤️
顏色: 無色
尺寸: 15ml
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.