Author: a***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 不錯
顏色: 米色

30g
| Color | Beige |
| Type | Foot Cream |
| Effect | Moisturizing |
| 長度 | 5.15 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 高度 | 3.6 cm |
| 淨重 | 30 g |
| SKU | sb2406065227453883 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 4620993 people said the quality is very good!
Author: a***1
Date:
Review: 不錯
顏色: 米色
Author: 8***5
Date:
Review: 物超所值的腳部護理膏 外殼也行
顏色: 米色
Author: j***2
Date:
Review: 淡淡的味道,效果要用幾日才知道
顏色: 米色
Author: c***0
Date:
Review: 味道很可以,擦起來很滋潤肌膚 感覺很舒服
顏色: 米色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.