Author: i***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 可以可以可以。可以的。可以的!🖤🖤🖤
顏色: 黑色
尺寸: 均碼


| Texture | Cream |
| Color | Pink |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| 高度 | 12.17 cm |
| 寬度 | 2 cm |
| 長度 | 6.57 cm |
| SKU | sb2307197591699694 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 169110 people said the quality is very good!
Author: i***n
Date:
Review: 可以可以可以。可以的。可以的!🖤🖤🖤
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: e***4
Date:
Review: 單片包裝。感覺;使用方便 香味: 沒有味道 包裝與外觀: 好
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: W***y
Date:
Review: 很不錯~物超所值呢!如果有需要會在購買 cp值挺高的 物品與圖片相符沒有異樣
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: Y***a
Date:
Review: 棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.