
纯白色 USB-C 转 USB-C 1/3/5 件装 60W 快充 100cm/3.3FT 充电线,兼容 17/16/15 系列、三星 S26/25 系列,春季母亲节礼物
SKU: sw260414180045738117427
Price and availability
NT$50
款式
均碼
尺寸
1 Pack
3 Pack
5 Pack
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

均碼
1 Pack
3 Pack
5 Pack
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Features | Fast Charging |
| Color | White |
| Interface | USB-C to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 6A |
| Power | 60W |
| SKU | sw260414180045738117427 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.