Author: s***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 紅色


12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 145 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25021130406614837 |
Author: s***t
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 紅色
Author: L***9
Date:
Review: 與相片相符 很時尚的髮色
顏色: 漸層
Author: m***t
Date:
Review: Beautiful, soft… love wigs from here, can’t beat the price
顏色: 紅色
Author: c***s
Date:
Review: Looks amazing! Really recommend
顏色: 紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.