
TOAUTO 2个80W 30000LM H1 LED大灯灯泡,CANBUS接口,迷你灯,1:1尺寸,全新无线H1雾灯,带风扇,汽车LED即插即用,6500K,12V
SKU: sq260304163512259930416
Price and availability
NT$473
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H1
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
H1
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 80W~90W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260304163512259930416 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 4926773 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.