Author: s***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: يبدو المنتج أغلى مما دفعته فعلًا
顏色: 白色

白色
H7
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 80W~90W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260403164323821867616 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 8260698 people said the quality is very good!
Author: s***4
Date:
Review: يبدو المنتج أغلى مما دفعته فعلًا
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.