Author: j***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還沒用看起來還不錯👍😃
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
| Material | ABS |
| Pattern Type | Letter |
| Color | Blue |
| Driver Unit | 50mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Noise Cancelling | None |
| Features | With Mic |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Compatible Devices | Laptop |
| Type | Gaming-Headsets |
| SKU | se2203235282444354 |
Author: j***0
Date:
Review: 還沒用看起來還不錯👍😃
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Author: g***5
Date:
Review: 超棒的
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Author: 8***1
Date:
Review: 不管是耳機的音質還是麥克風的音質比我想像中的好,還很降噪
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: j***9
Date:
Review: 戴起來舒服耳朵也不會蓋著太悶
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.