Author: 王***昌
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超赞超方便 赞赞赞赞赞赞
顏色: 黑色
尺寸: 5m

0.5m
1m
2m
3m
5m
10m
| Material | Copper |
| Color | Black |
| Cable Length | Below 1.8m |
| Cables Type | 6.35mm Audio Cable |
| Certification | CE |
| Interface | 6.35mm to 6.35mm |
| Type | Audio/Video Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connector Type | TS |
| Connector Polarity | Male-to-Male |
| SKU | se2312274473594960 |
Author: 王***昌
Date:
Review: 超赞超方便 赞赞赞赞赞赞
顏色: 黑色
尺寸: 5m
Author: d***9
Date:
Review: 還沒有試用,感覺很不錯。
顏色: 黑色
尺寸: 5m
Author: a***0
Date:
Review: 物流快速,物超所值。贊!
顏色: 黑色
尺寸: 1.5m
Author: 莫***凡
Date:
Review: 導線到了但我買沒有用,我覺得包裝不錯
顏色: 黑色
尺寸: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.