Author: b***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very satisfied with this order
顏色: 灰色

64GB
| Material | ABS |
| Features | None |
| Color | Grey |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Allwinner |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 5000-5999mAh |
| SKU | se2308031676538788 |
Author: b***n
Date:
Review: very satisfied with this order
顏色: 灰色
Author: 9***1
Date:
Review: كويسه ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 灰色
Author: a***e
Date:
Review: Me la gane en la guardería canina, estoy muy contenta por que nunca ganaba y pensé que era mentira pero no SHEIN si cumple y que bueno que recompense nuestras compras de esta manera
顏色: 灰色
Author: f***s
Date:
Review: ✨✨✨ me la gane en guardería canina, muy bonita 🫶🏼
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.