Author: h***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: بجنن و كواليتي خورافي حبيتووووووو
顏色: 彩色
10 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 140 g |
| 長度 | 25 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2408016648444981 |
Author: h***a
Date:
Review: Value for money: بجنن و كواليتي خورافي حبيتووووووو
顏色: 彩色
Author: A***h
Date:
Review: Exactly like the pictures. The perfect princess diana wig
顏色: 彩色
Author: r***n
Date:
Review: Very nice and as pictured
顏色: 彩色
Author: k***e
Date:
Review: Very nice I liked it a lot
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.