
Women's Fashion Natural Mixed Golden 10 Inch Synthetic Fiber Short Curly Wig With Bangs, Suitable For Everyday Wear, Holidays, Costumes, Parties
SKU: sb25052134292521232
Price and availability
NT$480
假髮長度
10 Inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

10 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 140 g |
| 長度 | 25 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb25052134292521232 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.