Author: g***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 木頭本身蠻沉重的,按摩有勁又舒服
顏色: 彩色

原木色
| Material | Wood |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| 長度 | 12.5 cm |
| 寬度 | 9.8 cm |
| 高度 | 9.8 cm |
| SKU | sb25032638532751391 |
Author: g***2
Date:
Review: 木頭本身蠻沉重的,按摩有勁又舒服
顏色: 彩色
Author: 8***2
Date:
Review: 比想像中大堅硬很不錯
顏色: 彩色
Author: h***0
Date:
Review: 好握,方便使力,蘑菇大頭 按起來比較不痛
顏色: 彩色
Author: 8***8
Date:
Review: 使用後確定接觸面會變得粗粗的,用力推會刮傷皮膚,不適合我,但喜歡shein的多元與服務
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.