
Work Lights
SKU: sq251217223338523853029
Price and availability
NT$650
尺寸
缺乏焦點
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

缺乏焦點
| Material | Non-woven Fabric |
| Batteries Included | No |
| Features | Reusable |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Color Temperature | 3800K |
| Light Source | LED Lights |
| Color | Brown |
| Mounting Type | Suction Cup |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Type | Bulbs(Halogen) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq251217223338523853029 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.