
X12spro Tablet.10.1 Inch 6+128GB 8000MAH.For Gaming, Studying, And Catching Up On TV Shows.Christmas Gift, Birthday Gift
SKU: se2409061713908150
Price and availability
NT$9,553
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | Aluminum Alloy |
| Features | Phone Call Functionality |
| Color | White |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | 4G |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| SKU | se2409061713908150 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.