- Video












全新
XOUJE 26英寸深红色长直发假发,带刘海 - 酒红色耐热合成纤维假发,适合女性 - 自然逼真,日常佩戴、角色扮演和派对时尚
SKU: sb260501004537730073273
Price and availability
NT$288
顏色:紅木色
大圖


規格
1PC
假髮長度
26 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


1PC
26 inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Redwood |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 230 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb260501004537730073273 |
Brand Name: XOUJE
Quality: 875872 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.