Author: s***0
Date:
Review: nice tablet for kids. it has good performance as well
顏色: 灰色
256GB
8GB
| Material | ABS |
| Screen Resolution | 2560 x 1600 |
| Color | Blue |
| Screen Size | 12.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Qualcomm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 9000-10000mAh |
| Network | None |
| SKU | se2407043319591454 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 4978053 people said the quality is very good!
Author: s***0
Date:
Review: nice tablet for kids. it has good performance as well
顏色: 灰色
Author: j***3
Date:
Review: very affordable and nice quality, ilove it cause no damage when it arrive
顏色: 灰色
Author: j***3
Date:
Review: excellent
顏色: 灰色
Author: j***v
Date:
Review: Overall, it’s a great tablet. It has floating windows and slip screen so you can multitask! Has a good and loud audio. The only thing Im not very fan of about this tablet is umiinit yung sa likod ng tablet. But as I said, great tablet, great display. Thank you Shein! Also, fast delivery🤪
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.