
Xiaomi Redmi 14R 智能手机,6.88 英寸护眼屏,骁龙 4 Gen2 芯片组,120Hz 高刷新率,侧边指纹解锁,5160mAh 大电池,18W 快速充电,中文版双卡,支持中英文
SKU: sw25090945115442217
Price and availability
NT$3,469
機身內存
4GB+128GB
6GB+128GB
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

4GB+128GB
6GB+128GB
| Color | Shadow Black |
| Connection Method | NFC |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.88" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 5160mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 4 Gen2 |
| SKU | sw25090945115442217 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 8859419 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.