
全新
Y2K 提升你的美甲造型 30片猫眼杏仁形按压式美甲片 超亮泽按压式亚克力美甲片 粉色时尚法式渐变闪粉图案 美丽简约风格假指甲 人造指甲 女士甜美、可爱、简约、优雅风格美甲套装,含可拆卸假脚趾甲贴片,适合节日、派对、朋友聚会、约会、日常佩戴等场合的美甲用品
SKU: sb260516130731021031197
Price and availability
NT$32
甲型
杏仁形
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

杏仁形
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Summer |
| Style | Western |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Almond |
| Batteries Required | No Battery |
| Type | 3D Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 2.04 cm |
| 寬度 | 1.8 cm |
| SKU | sb260516130731021031197 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.