Author: 8***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 收到的甲片材質跟照片上的明顯不同
顏色: 淺粉色

棺材形
| Material | ABS |
| Color | Baby Pink |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Summer |
| Style | French |
| Nail Shapes | Coffin |
| Batteries Required | No Battery |
| Type | 3D Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 1.48-2.33 cm |
| 寬度 | 0.71-1.42 cm |
| SKU | sb2412166781166708 |
Author: 8***9
Date:
Review: 收到的甲片材質跟照片上的明顯不同
顏色: 淺粉色
Author: a***8
Date:
Review: 美麗簡單Diy非常好操作
顏色: 淺粉色
Author: 暈***暈
Date:
Review: 不錯不錯不錯讚讚讚好可愛耶耶!
顏色: 淺粉色
Author: c***2
Date:
Review: 看起來就跟照片一樣,但還沒配戴過
顏色: 淺粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.