Author: a***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 讚..................
顏色: 淺粉色

棺材形
| Material | ABS |
| Color | Baby Pink |
| Length | Long |
| Pattern Type | Geometric |
| Season | Summer |
| Style | Western |
| Nail Shapes | Coffin |
| Batteries Required | No Battery |
| Type | 3D Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 1.55-2.14 cm |
| 寬度 | 0.95-1.92 cm |
| SKU | sb25021097700678071 |
Author: a***4
Date:
Review: 讚..................
顏色: 淺粉色
Author: p***7
Date:
Review: 我很滿意這個商品,這正是我需要的好物,謝謝我很滿意這個商品,這正是我需要的好物,謝謝
顏色: 淺粉色
Author: a***4
Date:
Review: 讚..............
顏色: 淺粉色
Author: n***5
Date:
Review: 這個甲片了長度很剛好也很秀氣,質感也很棒在晚宴場合都很適合
顏色: 淺粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.