Author: A***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 喜歡喜歡喜歡 非常喜歡喜歡喜歡🥰🤩😍
顏色: 彩色

均碼
| Material | PET |
| Style | Y2K |
| Type | Kids Press On Nails( Included Jelly Glue) |
| Texture | Solid State |
| Festivals | Children's Day |
| Color | Multicolor |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 0.95-1.17 cm |
| 寬度 | 0.95-1.4 cm |
| 高度 | 0.2 cm |
| SKU | sb25060662998813139 |
Author: A***o
Date:
Review: 喜歡喜歡喜歡 非常喜歡喜歡喜歡🥰🤩😍
顏色: 彩色
Author: s***5
Date:
Review: 小朋友很喜歡,剛好聖誕節收到,太開心了
顏色: 彩色
Author: j***9
Date:
Review: 質感很不錯,一模一樣
顏色: 彩色
Author: a***4
Date:
Review: 很不錯,很漂亮,很可愛👍🏻👍🏻👍🏻
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.