- Video















全新
YERBW 2个D1S D2S D3S D4S D5S LED大灯灯泡,55W,兼容原厂镇流器,适用于大多数车辆
SKU: sq260415133936622610586
Price and availability
NT$644
款式:
6000K
顏色
深灰色
插頭類型
D8S
D5S
D4S
D3S
D2S
D1S
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
深灰色
D8S
D5S
D4S
D3S
D2S
D1S
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Removable |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | 6000K |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 50W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260415133936622610586 |