Author: c***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 經濟實惠,操作方便。
顏色: 黑色
6GB
128GB
| Material | PE |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Features | Supports USB OTG |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2401162222261111 |
Brand Name: Coopers
Quality: 4556462 people said the quality is very good!
Author: c***8
Date:
Review: 經濟實惠,操作方便。
顏色: 黑色
Author: 1***y
Date:
Review: 物超所值,不過速度有點慢
顏色: 黑色
Author: c***3
Date:
Review: 對應價錢,是值得推薦的產品,使用上很不錯
顏色: 黑色
Author: y***6
Date:
Review: 很好我很喜歡非常非常非常滿意
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.