Author: f***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So satisfied sa feature/specs niya Sulit na for the price Sana mag promo sale ulet thanks
顏色: 橘色
64GB
4GB
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LCD |
| Features | Media Card Reader |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 8" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | 4G |
| SKU | se25081997039564250 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 5597542 people said the quality is very good!
Author: f***0
Date:
Review: So satisfied sa feature/specs niya Sulit na for the price Sana mag promo sale ulet thanks
顏色: 橘色
Author: 9***n
Date:
Review: very nice 👍
顏色: 黑色
Author: j***2
Date:
Review: Good product i love it .highly recommended🤓🙏🏼
顏色: 黑色
Author: m***3
Date:
Review: good
顏色: 橘色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.