
全新
ZHENZITAI 1支 #810 双头遮瑕刷,优质纤维刷毛,柔软细腻,富有弹性
SKU: sb260507162188161987400
Price and availability
NT$44
規格
1支
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1支
| Material | Polyester |
| Handle Material | Wood |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Silver |
| Type | Eyeshadow Brushes |
| 直徑 | 0.6 cm |
| 高度 | 0.8 cm |
| 長度 | 180 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| 袋子尺寸 | 190 cm |
| SKU | sb260507162188161987400 |
Brand Name: ZHENZITAI
Quality: 2071707 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.