
全新
ZM Health 70支化妆刷套装,刷毛柔软蓬松,包含粉底刷、散粉刷和眼影晕染刷,是初学者的理想礼物。刷毛采用柔软纤维制成,方便携带。套装包含:化妆刷套装、化妆刷套装、化妆刷套装、全套化妆刷套装、化妆刷套装、化妆礼盒套装。
SKU: sb260515112789344551068
Price and availability
NT$477
規格
黑色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

黑色
| Material | Synthetic Fiber |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Synthetic Fiber |
| Color | Multicolor |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| 高度 | 7.00 cm |
| 寬度 | 22.00 cm |
| 長度 | 15.00 cm |
| SKU | sb260515112789344551068 |
Brand Name: ZM Health
Quality: 4111443 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.