Author: k***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جميل جدا بس كانّه بطيء شوي لكن مقبول
顏色: 玄武黑

14GB+256GB
| Color | Ice Blue |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | ZTE |
| Model | Zte Blade A75 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T606 |
| SKU | sw25082572377754584 |
Brand Name: ZTE
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Zhongxing-Telecommunication-Equipment-sc-0141711358.html
Quality: 5805123 people said the quality is very good!
Author: k***r
Date:
Review: جميل جدا بس كانّه بطيء شوي لكن مقبول
顏色: 玄武黑
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.