- Video







全新
aHoneya 5排C型A型混合鱼尾假睫毛,DIY扩睫,长度9-12mm混合,韩式睫毛款式
SKU: sb260430170583669044052
Price and availability
NT$55
睫毛捲曲度:
C
睫毛長度
9-11 混合
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
9-11 混合
| Material | Synthetic Fiber |
| Composition | 100% Silk |
| Lash Curl | C |
| Type | Fairy Hair |
| Special Selling Point | None |
| 長度 | 14 cm |
| 寬度 | 8.3 cm |
| 睫毛長度 | 1.1 cm |
| SKU | sb260430170583669044052 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.