

alicegarden 这款12英寸合成短款波浪卷发假发,呈现自然卷曲的质感,迷人的摩卡棕色。带有刘海设计,采用耐热纤维制成,经久耐用。这款假发非常适合日常佩戴,外观自然逼真,宛如真发。也是送给女士的完美礼物。
SKU: sb260320161208726685467
Price and availability
NT$284
假髮長度
12 Inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Mocha Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 130 g |
| 長度 | 31 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260320161208726685467 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.