Author: m***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: VERRYYY VERYYYY PRETFTTYYY!!!
顏色: 黑色


24 inch
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 240 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2304273490244251 |
Author: m***n
Date:
Review: VERRYYY VERYYYY PRETFTTYYY!!!
顏色: 黑色
Author: u***2
Date:
Review: THIS IS PERFECT 🥰 💞 👌 😍 ❤ ♥ 🥰 💞 👌 😍 ❤ ♥
顏色: 黑色
Author: s***h
Date:
Review: Look forward to your arrival soon
顏色: 黑色
Author: a***d
Date:
Review: é ótima qualidade , parece cabelo de verdade , ela solta um pouco de cabelo mas nada fora do normal , eu adorei!!
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.