
alicegarden 这款22英寸长的合成假发,拥有自然波浪卷发造型,呈现迷人的巧克力棕色。假发带有刘海设计,非常适合女士日常佩戴,外观自然逼真,是送给女士的理想礼物。
SKU: sb260323104038700721594
Price and availability
NT$324
假髮長度
22 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

22 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Chocolate Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 225 g |
| 長度 | 55 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260323104038700721594 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.