Author: t***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 實際看更紅一點 在陽光下也會比較紅 整體來說還不錯!頭髮也蠻順的只是容易掉毛
顏色: 酒紅色


24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 275 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2211217221285899 |
Author: t***4
Date:
Review: 實際看更紅一點 在陽光下也會比較紅 整體來說還不錯!頭髮也蠻順的只是容易掉毛
顏色: 酒紅色
Author: l***5
Date:
Review: 還蠻自然的頭圍也都可以任意調整,很不錯。
顏色: 酒紅色
Author: b***5
Date:
Review: 很快就收到商品了 出貨速度非常的快,當天下單隔天就出貨了! · 出貨速度快,價格優惠,商品品質好,值得信賴的賣家 服務態度好解說詳細謝謝老闆細心解說 ...
顏色: 酒紅色
Author: a***0
Date:
Review: CP值高: 雖然便宜但是掉了不少毛下來。 髮型時尚度: 很自然
顏色: 酒紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.