
alicegarden 这款24英寸长的合成假发,采用自然直发造型,拥有迷人的亚麻棕色。假发带有刘海设计,非常适合女士日常佩戴,是一款自然耐用的假发,也是送给女士的理想礼物。(不含配件)
SKU: sb260304145246578291975
Price and availability
NT$343
假髮長度
24 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Linen Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 265 g |
| 長度 | 63 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260304145246578291975 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.