

alicegarden 这款24英寸长的合成假发,拥有自然波浪卷发造型,并染成了迷人的金色。假发带有刘海设计,非常适合女士日常佩戴,外观自然逼真,是送给女士的理想礼物。(不含配件)
SKU: sb260427131188011462897
Price and availability
NT$253
假髮長度
24 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 270 g |
| 長度 | 62 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260427131188011462897 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.