Author: a***l
Date:
Review: 髮型時尚度: 假髮符合產品描述,建議依產品尺寸表選購。
顏色: 黑棕色


26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 220 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25061835506416052 |
Author: a***l
Date:
Review: 髮型時尚度: 假髮符合產品描述,建議依產品尺寸表選購。
顏色: 黑棕色
Author: k***o
Date:
Review: very cute and surprisingly natural looking
顏色: 棕色
Author: k***o
Date:
Review: It’s really nice I love it
顏色: 黑棕色
Author: m***3
Date:
Review: it's definitely comfortable and true to the picture but on me it looks fake ASF 😭 idk bro maybe the colour doesn't suit me? it just looks for wigish in my opinion but it's really soft I just don't like how you can't really part it but the layers make in look more natural in my opinion, I would say this wig is better for cosplay rather than everyday wear
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.