
全新

alicegarden 28英寸长直发合成假发,自然直发造型,黑色。带刘海设计,采用耐热纤维制成,经久耐用。这款假发适合日常佩戴,外观自然逼真,模拟真发。也是送给女性的绝佳礼物。
SKU: sb260413154821128405496
Price and availability
NT$242
假髮長度
28 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 71 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260413154821128405496 |
Brand Name: alicegarden
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/alicegarden-sc-0142100385.html
Quality: 1214685 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.