

alicegarden 这款28英寸长的合成假发,采用自然直发造型,颜色为迷人的锈玫瑰色。假发带有刘海设计,并采用耐热纤维制成,经久耐用。这款假发非常适合日常佩戴,也适合派对、角色扮演和聚会等场合,能够打造自然逼真的效果,是送给女性的理想礼物。
SKU: sb260324141727881901508
Price and availability
NT$339
假髮長度
28 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Rusty Rose |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 205 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260324141727881901508 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.