
这款28英寸长的合成假发,拥有自然波浪卷发造型,呈现迷人的黑棕色。假发带有刘海设计,采用耐热纤维制成,经久耐用。这款假发非常适合日常佩戴,外观自然逼真,宛如真发,也是送给女性的理想礼物。(不含配饰)
SKU: sb260312110334936583763
Price and availability
NT$331
假髮長度
28 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 270 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260312110334936583763 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.