

alicegarden 30英吋長合成假髮,自然波浪造型,迷人黑色,中分設計,適合女士日常、派對、Cosplay使用,自然耐用假髮禮物(不含配件)
SKU: sb260412145279365044511
Price and availability
NT$372
假髮長度
30 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 255 g |
| 長度 | 75 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260412145279365044511 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.