Author: c***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Goooooooood
顏色: 深棕色


30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 225 g |
| 長度 | 75 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2406041929207001 |
Author: c***6
Date:
Review: Goooooooood
顏色: 深棕色
Author: 喬***亞
Date:
Review: 讚贊贊贊贊贊贊贊贊贊贊贊贊贊贊讚
顏色: 深棕色
Author: 8***6
Date:
Review: 真的很棒了好喜歡這些產品,真的大推薦!!!
顏色: 深棕色
Author: k***8
Date:
Review: 額,我很愛這個賣家但是戴上去的假髮……質量真的很好沒話說 但請問頭頂凸起來一塊是……高盧頂……?
顏色: 深棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.