

alicegarden 这款34英寸长的合成假发,拥有自然波浪卷发造型,呈现迷人的浅紫色。假发带有刘海设计,采用耐热纤维制成,经久耐用。这款假发非常适合日常佩戴,也适合派对、角色扮演和聚会等场合,能够打造自然逼真的效果,是送给女性的理想礼物。(不含配饰)
SKU: sb260414164100487396656
Price and availability
NT$313
假髮長度
34 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


34 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Mauve Purple |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 87 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260414164100487396656 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.