Author: y***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Bought many times, very good, great
顏色: 彩色


26 inch
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 275 g |
| 長度 | 67 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2306051416238282 |
Author: y***7
Date:
Review: Bought many times, very good, great
顏色: 彩色
Author: m***1
Date:
Review: Good quality and service thank you SHEIN love it
顏色: 彩色
Author: n***e
Date:
Review: cute wig but a lot curlier than it looks in the pics
顏色: 彩色
Author: s***4
Date:
Review: Value for money: good Easy to wear: very good and secure
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.